Conectare

Book a demo!

Learn more about Jobful products & services for disrupting talent acquisition!

Discover how Jobful can help you recruit faster and hire top talent for your organization. Book a session with us to:

  • Review the state of hiring and discuss your goals
  • Explore the right tools for a candidate smart experience
  • Gain recruiters operational excellence
  • Receive pricing details based on your needs

Our experts are waiting for you! We’ll reach out within 24 business hours.

Recruitment Partner
Aplica acum
  • Domeniu Healthcare
  • Disponibilitate Cu norma intreaga
  • Experienta Nivel mid
  • Tip de contract Termen nedeterminat
  • Locatie Timisoara

Suntem în căutarea unui Recruitment Partner talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană proactivă, orientată către rezultate și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, atunci acesta este locul potrivit pentru tine.

Ca Recruitment Partner, vei fi responsabil de identificarea și atragerea celor mai buni candidați pentru a se alătura companiei noastre. Vei colabora strâns cu departamentele interne pentru a înțelege nevoile lor de recrutare și vei dezvolta strategii eficiente pentru a găsi candidații potriviți.

Principalele tale responsabilități vor include:

  • Publicarea și promovarea pozițiilor deschise pe diverse platforme de recrutare;
  • Screening-ul CV-urilor și selecția candidaților potențiali;
  • Realizarea interviurilor telefonice și față în față cu candidații;
  • Coordonarea procesului de interviu cu managerii departamentelor;
  • Verificarea referințelor și a documentelor candidaților selectați;
  • Crearea și menținerea unei baze de date actualizate cu candidați potențiali;
  • Participarea la evenimente de recrutare și târguri de joburi pentru a identifica talente noi;
  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor procesului de recrutare.

Pentru a avea succes în acest rol, trebuie să ai o bună capacitate de comunicare și negociere, să fii organizat și atent la detalii. De asemenea, trebuie să fii familiarizat cu tehnici de recrutare și să fii la curent cu tendințele din domeniu.

Beneficiile de a lucra ca Recruitment Partner în cadrul companiei noastre includ:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea echipei noastre prin identificarea celor mai buni candidați;
  • Acces la resurse și instrumente moderne de recrutare;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă ești pasionat de recrutare și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, te invităm să aplici pentru poziția de Recruitment Partner. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să descoperim cum poți contribui la succesul nostru.

Valori
  • Impactul in viata oamenilor
  • Grija autentica pentru oameni
  • Colaborarea antreprenoriala
  • Integritatea
  • Invatarea continua
Beneficii
  • Abonamente medicale
  • Program de inductie
  • Zile libere extra
  • Reduceri speciale
  • Plan de cariera
Aplica la job

Vrei sa aplici la acest job? Incarca CV-ul tau si il vom folosi pentru a-ti crea profilul Jobful.

Sfat: Orice format e bun, dar iti recomandam sa folosesti CV-ul descarcat din LinkedIn

pdf, doc, docx, txt, rtf (5MB)

Inchidere
Conecteaza-te
Inchidere
Conecteaza-te ca si companie
Inregistrare candidat

Alternativ poti...

or
Inchidere
Resetare parola
Inchidere
Inregistreaza-te ca recrutor
Inchidere